Jsi tady: Domů » Bydlení a zahrada » Jak může váš kancelářský nábytek pomoci imidži vaší firmy

Jak může váš kancelářský nábytek pomoci imidži vaší firmy

Kancelársky nábytok

Elegantní kancelářský nábytek

Už je to známé klišé – pokud jde o podnikání, není nic důležitějšího než imidž firmy. Existuje jen hrstka těch, kteří se dokážou prodat jen díky svému osobnímu kouzlu a zvládají vše jako „Páni“!  Pro zbytek tu máme několik řešení, jak může kancelářský nábytek vylepšit jejich  imidž.

První dojem udělá i prostředí před kanceláří

První dojem je jako pohár studené vody v časných ranních hodinách. Velmi důležitá je lokalita, ve které má vaše kancelář sídlo a také, jaký je k ní přístup. Pokud hledáte prostory a žádný vás neoslovil, je načase začít přemýšlet o tom, proč si nedat postavit kancelář přesně podle vašich představ. Pokud jste našli perfektní lokalitu s možným parkováním, ale prostory kanceláře se vám nelíbí, můžete oslovit odborníky a investovat do rekonstrukce.

Vaše kancelář by měla být umístěná tak, že:

  • Vaši klienti ji najdou snadno a rychle
  • Nemusí jít z parkoviště ještě „kilometr“ pěšky
  • Vaše kancelář i kancelářský nábytek je jednoduchý, poskytuje dostatek pohodlí a prostoru

Dobrý dojem při vstupu do kanceláře vyvolá i kancelářský nábytek

Pokud chcete, aby vaši obchodní partneři pocítili při vstupu do vaší kanceláře přímost, profesionalitu a kreativitu – podle typu vašeho byznysu, je toho možné docílit i vhodně vybraným nábytkem. Kancelářský nábytek by měl být moderní, jednoduchý a formální, ale zároveň pohodlný. A pokud prostor doplníte zvláštními doplňky, které vás odliší od ostatních, určitě zůstane vaše kancelář v paměti vašich klientů.

A ještě maličkost – vaše kancelářská židle by měla být jen o trochu pohodlnější než klientova. V opačném případě by mohly být vaše vztahy nevyvážené.

Pořádek = dobrý přítel

kancelářský nábytek

Kancelář můžete mít i u vás doma

Udržujte váš stůl v pořádku a čistotě, bez rozházených papírů a zbytečností. Věci na svém stole mějte uspořádané a přehledné. Na stole také dobře vypadá notebook (lepší než klasický stolní PC), vyjadřuje totiž jednoduchost a eleganci. Pro obohacení doporučujeme jeden fotorámeček s fotkou rodiny a nějakou zelenou nekvetoucí kytku.

Kancelářský nábytek jako sada

Kancelář vypadá hezky, když je v ní vše sladěno ve stejném stylu. Kancelářský nábytek v jedné sadě však nemusí vždy působit tak, jak si přestavujete. Mnohdy docílíme právě opaku – naše kancelář vypadá bez vkusu a inspirace. Naopak jednotlivé věci, které samostatně působí chaoticky, dohromady dají smysl a soulad.

Na závěr

Nakonec se na svou novou kancelář ještě jednou podívejte – měli byste mít víc volného prostoru než nábytku, jednoduché doplňky a dobře definovanou vaši identitu.

Napsat komentář