Jsi tady: Domů » Lifestyle » Máte rádi kvalitní spodní prádlo? Zkuste značku Andrie.

Máte rádi kvalitní spodní prádlo? Zkuste značku Andrie.

Oblékáte se rádi do kvalitního spodního prádla a oblečení? Vybíráte si přesně to, co se Vám líbí a co je pro Vás zárukou kvality? Co se týče působení na poli a trhu se spodním prádlem, patří značka Andrie mezi přední výrobce a dodavatele spodního prádla na český trh. Spodní prádlo patří mezi důležitou ale opomíjenou součást oblečení. Je důležité, aby spodní prádlo nikde neškrtilo, neškrábalo a bylo maximálně příjemné na každodenní nošení. Toto beze zbytku splňuje česká značka spodního prádla Andrie. Značka nabízí nejen spodní prádlo pro muže, ale také pro něžnější pohlaví, a to pro ženy. 

Andrie 2
Andrie, spodní prádlo pro muže i ženy.

Nabídka spodního prádla Andrie

Značka Andrie se specializuje především na značkové spodní prádlo pro muže, ale i pro ženy. Nabídka pro muže představuje nejrůznější střihy a materiálové provedení především volných trenýrek, upnutých boxerek, oblíbených slipů a podvlékacích nátělníků. Dámské spodní prádlo představuje především kalhotky nejrůznějších střihů, tanga, sportovní podprsenky a spodní košilky. Značka Andrie klade veliký důraz na kvalitní zpracování, ušití, a především kvalitní materiál svých výrobků. Na českém trhu působí od roku 1994 a díky těmto vlastnostem a hodnotám je stálicí na českém trhu se spodním prádlem. Mezi zákazníky se těší stále velké oblibě. Za tak dlouhou dobu na trhu si značka našla své skalní příznivce  a spodní prádlo je tak velice oblíbené.

Andrie 3
Značka Andrie je oblíbená.

Střihy a zpracování spodního prádla Andrie

Spodní prádlo Andrie vyniká zejména širokou nabídkou střihů spodního prádla. Dámské kalhotky si můžete vybrat v několika střizích. Oblíbené kalhotky střihu brazilky se těší velké oblibě mezi zákaznicemi. Klasické a vysoké kalhotky volí především ženy, které milují pohodlí. Pod letní a přiléhavé oblečení zvolte raději střih tanga, které se pod oblečením nikde nezařezávají. Na své si přijdou také ženy, které dávají přednost střihu boxer, který má nižší pas. Spodní prádlo pro muže se člení na upnuté boxerky, volné trenýrky a slipy. Ať už jste zastánci jakéhokoli střihu, barvy nebo provedení spodního prádla, se značkou Andrie nemůžete šlápnout vedle.

Napsat komentář