Jsi tady: Domů » Lifestyle » Dámské boty Mustang – obuv, která padne každému

Dámské boty Mustang – obuv, která padne každému

Milé dámy, nadcházející jarní a letní měsíce ve Vás jistě probouzí touhu po osvěžení nejen Vašeho šatníku, ale určitě také botníku! Pokud jste milovnicemi obuvi a dbáte na kvalitu, design ale i pohodlí, vsaďte na dámské boty Mustang.

boty mustang
Kvalita, design ale i pohodlí, tým se vyznačují boty Mustang.

Značka, která má příběh

Historie značky Mustang se začala psát v roce 1932 v Německu, kdy první továrnu na oblečení založila Němka Luise Hermann. Prvotním důvodem založení firmy bylo, aby Luise podpořila svého manžela, kterému se tehdy nedařilo v podnikání.

dámske boty mustang
Značka Mustang nabízí širokou škálu dámskych bot pro každý typ zákazníka.

Jak ale vůbec tehdy došlo k rozmachu značky? Příběh se odehrává v poválečným období, kdy obecně nebylo jednoduché obstát na trhu, a výrobci tak museli přijít na to, čím zaujmout a v podstatě si své místo „vybojovat.“ Tehdejší zeť Luise Hermannové, Albert, navštívil bar ve Frankfurtu, kam chodili američtí vojáci. Zde došlo k zajímavé výměně, kdy Albert vyměnil šest lahví pálenky za šestery vojenské kalhoty. A právě toto byl zlomový okamžik pro historii značky Mustang.

Džíny se velice rychle setkaly s obrovskou poptávkou, v roce 1958 byla značka patentována a uvedena na trh a její produkty se prakticky okamžitě staly oblíbenými po celém světě.

Široká škála obuvi, ze které si vybere každý

Od roku 1994 se značka začala věnovat výrobě obuvi a nabízí širokou škálu dámských bot Mustang pro každý typ zákazníka. Tenisky, boty na podpatku, sandále, kotníkové boty – to vše, a mnohem více! Jsou perfektním doplňkem jakéhokoli vzhledu a stylu a navíc vynikají neuvěřitelnou zpracovaností, kvalitou a životností – jinými slovy, dámské boty Mustang zkrátka musíte mít!

Ikonické Mustangy

Boty Mustang mají několik charakteristických typů obuvi, mezi ně patří například přední kotníkové boty, které zaujmou svým originálním síťovým designem. Dále stojí za zmínku chytré šněrovací tenisky, oblíbené boty na zip či nádherné vintage boty s podpatkem. Věříme, že dámské boty Mustang pro Vás budou to pravé ve Vašem botníku!

Napsat komentář