Jsi tady: Domů » Lifestyle » Pánský sortiment Dockers ve znamení kvality a tradice

Pánský sortiment Dockers ve znamení kvality a tradice

Začíná podzim, se kterým se pojí i chladnější dny, a právě proto byste neměli otálet a co nejdříve si pořídit své nové podzimní a zimní kousky. Na internetovém e-shopu Robelshoes najdete bohatý pánský sortiment Dockers, který nabízí nepřeberné množství pánských bot pro jakoukoli příležitost!

dockers boty
Pánský sortiment Dockers nabízí široké množství pánskych bot.

Jak to vše začalo…

Než vám ale řekneme, co vše nabízí pánský sortiment Dockers, podívejme se na to, jak samotná značka vznikla.

Vše začalo v německém podhorském městečku Merzalben, které se nacházelo kousíček od známého „města bot“ Pirmasens. Zkušení obuvníci Gösta Andersson a Bruno Heim, kteří prodávali boty již mnoho let, věděli, co si tehdejší doba žádala. Každý chtěl totiž ležérní mokasíny, které se tehdy tradičně nosily na lodích.

V roce 1985 pod společností zvanou Gerli navrhli a vyrobily první kožené slip-ony pro muže, které pojmenovali jako „Dockers“. Již tehdy věděli, že cílem bude, aby si je mohl dovolit každý, proto se snažili obuv udělat cenově dostupnou pro každého, ale zároveň, aby neztratila na kvalitě.

dockers topánky
Dockers se staly ikonickými díky své zářivé kukuřičně žluté čokoládově hnědé barvě.

Slavné Dockers

Průlomem značky byl ovšem ale jiný druh obuvi, a sice slavné boty „Dockers Boots.“ Ty se staly ikonickými díky své zářivé kukuřičně žluté čokoládově hnědé barvě a zároveň vzhledem připomínaly horolezeckou obuv. Dockers každoročně přijdou s novou inovací, nicméně jejich původní charakter zůstal stejný, a Dockersky tak vždy na první pohled rozpoznáte.

Dockers na Robelshoes

Pánové, když už teď víte, jak kvalitní a spolehlivá značka Dockers je, neváhejte a navštivte Robelshoes, kde najdete široký pánský sortiment Dockers, a směle si tak vybavte svůj nový botník. Ve znamení kvality a tradice si můžete vybrat z nepřeberného množství pánských kozaček, kotníkových bot, tenisek a mnohých dalších. Vězte, že si vybere každý!

Napsat komentář