Jsi tady: Domů » Bydlení a zahrada » Doplňte váš interiér vkusnými vypínači

Doplňte váš interiér vkusnými vypínači

vypínače

Unikátní a stylové vypínače

Na detailech záleží a to platí i při zařizování interiéru. Proto je potřeba dát si záležet i na výběru drobností, jakými jsou vypínače. Správně vybrané vypínače mohou perfektně zapadnout do celé konstelace interiéru. Široká nabídka vypínačů lahodí každému stylu interiéru. Dokonce, pokud jste vyznavači nebo sběrateli klasických kousků, můžete i takové vypínače na trhu najít. Rozdíl oproti původním historickým kouskům je ten, že nynější napodobeniny jsou vyrobeny z kvalitnějších materiálů.

Nabídka je doopravdy široká

Výrobci se předhání ve vývoji nových barev, stylů, materiálů a tím se nabídka vypínačů rozšiřuje. V dnešní době už tedy není problém sehnat správný a vhodný vypínač do domu, který je zařízen v jakémkoliv stylu. Moderní jsou i skleněné varianty vypínačů, které v kombinaci s bezdrátovým připojením vypadají doopravdy stylově téměř všude, ale především na skleněných příčkách či posuvných dveřích. Pokud by se vám stalo, že vhodný vypínač nenajdete, většina výrobců dokonce nabízí výrobu vypínače přímo na míru. Můžete si tedy vypínač nakombinovat tak, aby se vám líbil a aby vám dokonale seděl do interiéru. Mezi novinku, která se stává čím dál tím více oblíbenou, patří tzv. „neviditelný“ vypínač. Jeho neviditelnost spočívá v bezdotykovém ovládání vypínače, které je přikryto tapetou či omítkou, kterou máte ve zbytku místnosti. Pokud se k němu přiblížíte na 30 cm, automaticky se spustí LED podsvícení a vám už pouze stačí mávnout rukou a máte světlo. Možnosti jsou neomezené a v této oblasti se fantazii meze nekladou.

vypínače

Zábavné vypínače i do dětského pokoje

Vypínače, které myslí na hygienu

K tomu, aby za vás vypínače vykonávali hygienické potřeby, se ještě vývojáři nepropracovali, ale už nyní vás dokážou zbavit velkého množství bakterií. Mnoho lidí ani jen netuší, že právě vypínače patří k největším zdrojům nečistot a choroboplodných zárodků v našich domácnostech. Existují dvě řešení, jak zabránit tomu, aby se na vašich vypínačích množily bakterie. Prvním řešením jsou už výše zmíněné bezdotykové vypínače a druhým jsou tzv. antibakteriální vypínače. První řešení, tedy bezdotykové vypínače jsou již popsány v předchozím odstavci. No a co se antibakteriálních týče, ty spočívají v tom, že na vypínači je antibakteriální vrstva obsahující ionty stříbra. Tyto ionty veškeré mikroby a bakterie do 24 hodin zneškodní a vy se nemusíte obávat vypínač stlačit.

Napsat komentář