Jsi tady: Domů » Svatba » Aby bylo svatební líčení přirozené a půvabné…

Aby bylo svatební líčení přirozené a půvabné…

svatební líčení

Jemné svatební líčení dokáže hotové zázraky

Ke krásné nevěstě patří krásné svatební šaty, dokonalý účes a půvabné svatební líčení. Některé budoucí nevěsty se domnívají, že mohou ušetřit na svatebním líčení a to tak, že se namalují sami doma. Ale stejně jako v případě svatební účesu, i svatební líčení raději svěřte do rukou odborníků. I když si myslíte, že máte s líčením dostatek zkušeností, přece jenom nalíčit se do práce není to samé jako na svatbu, a právě v oboru svatebního líčení mají vizážisti daleko více zkušeností s podobným líčením než právě vy.

Proč svěřit svatební líčení do rukou odborníků?

Kritéria při svatebním líčení jsou totiž o mnoho náročnější než „běžné“ líčení. Je důležité, aby byl make-up nevěsty trvalý a aby vydržel co nejdéle, nehledě na to, co bude nevěsta dělat (tedy v rámci možností). Nejideálnější je, pokud make-up vydrží až do rána.

Na co všechno myslet při líčení…

Svatební líčení by mělo působit přirozeně, elegantně a tak, aby se hodilo k typu tváře i celkové vizáže nevěsty. Každá nevěsta chce být během svého svatebního dne jedinečná a právě správné líčení dokáže její krásy vyzdvihnout tak, aby se cítila přirozeně a zůstala sama sebou. Jednoduše řečeno – svatební líčení má vystihovat osobnost nevěsty a rozhodně z ní nesmí udělat někoho jiného. Při líčení je potřeba myslet úplně na všechno. Nevěsta by neměla být „přemalovaná“, protože by to mohlo působit až vulgárně, ale zároveň by měla být nalíčena tak, aby vypadala dobře nejenom na živo, ale i například na svatebním videu či na různých fotografiích.

Samozřejmostí by mělo být i použití doopravdy kvalitní kosmetiky a i důkladně ošetřená a vyživená pleť.

svatební líčení

Svatební líčení by mělo být dokonalé v interiéru, na denním světle i na fotografiích

… a během svatebního dne

I při dokonalém svatebním nalíčení však není na škodu, pokud má s sebou nevěsta na svatbě 3 věci pro případ nouze a potřeby. Těmito třemi věcmi jsou lesk na rty, pudr a malé zrcátko. Nikdy totiž nevíte, co se může stát a kdy budete potřebovat svůj make-up takto alespoň trochu provizorně opravit.

Nechat se nalíčit od profesionální vizážistky a nespoléhat se pouze na vlastní šikovnosti je určitě dobrá volba, kterou oceníte i po svatbě, až si budete prohlížet vaše svatební fotky a svatební videa.

Napsat komentář