Jsi tady: Domů » Lifestyle » Limuzína – dopřejte si trochu luxusu a noblesy

Limuzína – dopřejte si trochu luxusu a noblesy

Kdy si splnit své nejtajnější touhy a představy? – to je to, co si mnoho snoubenců a budoucích novomanželů řekne při přípravách svatby. A právě proto se tímto „mottem“ většina řídí, ať už se jedná o svatební šaty, vyšperkovanou výzdobu, svatební obřad a hostinu na zámku, luxusní limuzínu nebo exotickou svatební cestu. Pokud se jedná o svatbu, opravdu nic není nemožné.

Svatební limuzína – splňte si svůj sen

limuzina

Limuzína dle vaších snů

Právě limuzína – dlouhé luxusní vozidlo, je velmi oblíbeným způsobem dopravy na svatbu.

Nejedna nevěsta touží zažít pocit, kdy ji jako hvězdu z amerického filmu přiveze taková limuzína a ona v nádherné róbě vystoupí a bude kráčet po červeném koberci (který není problém objednat spolu s limuzínou).

Cesta na svatební obřad v takovém autě určitě nebude obyčejná. Navíc máte kromě barvy a vnější výzdoby vozidla možnost vybrat si ze široké škály verzí. Dokonce je možné upravit si i exteriér limuzíny, který může být vyzdobený lupeny růže v odstínu nevěstiny kytice, nebo můžete zvolit křišťálovou výzdobu, která může být například ve tvaru srdce se jmény novomanželů.

Kolik vás to bude stát?

Limuzína nabízí dostatek prostoru nejen pro svatební pár, ale i pro další hosty, případně fotografa, kameramana nebo družičky. Kromě moderních se dají pronajmout i historické americké limuzíny. Ceny za pronájem závisí od mnoha aspektů a těmi jsou například konkrétní typ vozidla, počet hodin, na které si vozidlo pronajímáte a další. V některých případech bývá samozřejmostí i sklenice chlazeného sektu pro vás i vaši polovičku v ceně.

Svatba podle vašich snů

limuzína

Dopřejte si luxus na váš velký den

V dnešní době by už splnit jakýkoliv požadavek týkající se svatbu (jakým je i limuzína) neměl být problém. A je jedno, jestli se to týká pohádkové romantické svatby na zámku v šatech s dlouhou vlečkou a kočárem s koňským spřežením, exotické svatby na pláži nebo luxusní jachtě, velkolepé „americké“ svatby s limuzínou a velkým poschoďovým dortem nebo svatby kdekoliv v přírodě například pod vodou nebo na horách. Je to vzácný okamžik, který stojí za to si užít a tak se nebojte si splnit veškerá vaše přání a dopřát si luxus, který ke svatbě jednoznačně patří.

Napsat komentář