Jsi tady: Domů » Móda » Svatební kravata nebo regata?

Svatební kravata nebo regata?

Svatba, slavnostní událost, která vyžaduje mnoho příprav. Na každé svatbě bychom měli dodržovat jisté tradice, které dělají tuto chvíli naprosto jedinečnou a výjimečnou jak pro novomanžele, tak i pro svatebčany. Svatební kravata je toho součástí.

svatební kravata

Svatební kravata je stylová.

Každý ví jak těžké je vybrat ty správné šaty pro nevěstu, ale jak složité to může být pro ženicha?

Ženich s nevěstou by měli tvořit dokonale sladěný pár. Sladit ženichův outfit s nevěstinými šaty však nemusí být tak jednoduché jak se na první pohled zdá. Správně padnoucí oblek, slavnostní košile a společenská obuv s ladícím páskem je, abychom správně řekli, jednodušší při výběru „šatů“ ženicha. Ale co taková svatební kravata? Stále je velice populární ladit ženichovu kravatu se svatební výzdobou, je to ale dobře? Ženich stejně jako nevěsta musí vypadat jedinečně a toho docílíme jedině pokud bude s nevěstou vytvářet krásně sladěný pár. Svatební kravata by proto měla být sladěna s nevěstinými šaty. Vybíráme proto bílou nebo champagne kravatu, podle toho jakou barvu budou mít šaty nevěsty.

svatební kravata

Svatební kravata by měla ladit s oblekem.

Barvy ladíme se šaty nevěsty

Kravata může být dozdobena lehkým vzorem podobným krajce či vyšívání na partnerčiných šatech. Novomanželé tak budou po celý slavnostní den tvořit překrásný a hlavně sladěný pár. Místo jednoduchá kravaty může však ženich zvolit regatu, která ho bude odlišovat od ostatních hostů a zároveň mu dodá na eleganci. Nezapomeňte však na kapesníček do saka! Dodá vám na eleganci, ale ať má stejnou barvu jako vaše kravata popř. regata.

Napsat komentář