Jsi tady: Domů » Sebeobrana » Plynová pistole na obranu

Plynová pistole na obranu

Není na škodu umět se bránit v případě, že by vás chtěl někdo napadnout nebo se snaží vykrást váš dům nebo byt. Je mnoho způsobů obrany, ale pokud nepatříte k těm šťastlivcům, kteří navštěvovali kurz sebeobrany nebo ovládají nějaké bojové umění, pak byste si měli pořídit například paralyzér nebo oblíbenou plynovou pistoli. Plynovky se těší stále větší popularitě a my se tomu ani nedivíme. Plynová pistole je nesmrtonosní zbraň, která je věrnou kopií té skutečné a přestože při výstřelu z hlavně nevystřelí žádný projektil, útočník se lekne už jen při pohledu na ni. Výstřel z plynové pistole je navíc doprovázen hlasitým výstřelem, který je totožný s tím, který vydává při výstřelu ostrá zbraň.

Nejnovější model Glock47

Plynová pistole proti zvířatům

Nevěřili byste, kolik lidí dnes u sebe nosí plynovou pistoli. Plynovky se dokonce využívají i jako poplašné a startovací zbraně při různých závodech nebo soutěžích, ale úplně nejčastěji se používají jako prostředek na sebeobranu, a to nejen vůči lidem. Plynová pistole vás zachrání i v případě, kdy na vás bude chtít zaútočit například zuřivý pes nebo jiné nebezpečné zvíře a budete ohroženi na zdraví nebo životě. Plynová pistole je bez pochyb vystraší a vy budete mít čas na útěk. Plynovky jsou zvláště vhodné pro ženy, protože se snadno používají. Tyto zbraně se však využívají i na odpalování světlic a pyrotechniky, jakož i pro sběratelské účely, neboť v mnoha případech jde o identické repliky skutečných zbraní.

I před zvířetem umí ochránit plynová pistole

Jak si vybrat plynovou pistoli?

Pořídit si vhodnou plynovou zbraň dá někdy pořádně zabrat, hlavně když jste začátečník. Plynové pistole se prodávají v mnoha provedeních a cenách, přičemž cena se odvíjí hlavně od kvality a použitých materiálů. Věděli jste například, že při nákupu plynových zbraní hraje velkou roli i pohlaví uživatele? Vše potřebné se nejlépe dozvíte ve specializované prodejně, kde vám vyškolený personál poradí, jaká plynová pistole by byla pro vás nejvhodnější. Pokud se ale už jednou rozhodnete investovat do plynové zbraně, dobře si nastudujte, jak se s takovou zbraní zacházet, jak se o ni třeba pečovat a ujistit se, zda budete schopni rozpoznat situaci, kdy je nutné zbraň použít.

Napsat komentář