Jsi tady: Domů » Zábava » Jaký kouzelník, taková show

Jaký kouzelník, taková show

kouzelník

Vybrat kouzelníka, který ohromí děti, není až tak těžké…

Rozhodli jste se, že bude kouzelník vaší letošní narozeninové oslavy nebo narozeninové party vašich dětí? Nebo ho chcete pozvat na firemní večírek či dokonce na vaši svatbu? V tom případě je dobré mít dopředu zjištěné informace ohledem kouzelníků a show, které předvádějí. Je důležité, abyste si opravdu nastudovali, jaké show kdo předvádí, aby se vám nestalo, že dojde kouzelník a předvede vám show, která se vám nebude líbit nebo nenaplní vaše očekávání.

Čím začít?

Právě proto je dobré, nejdříve si prohledat, prostudovat, případně se poptat na to, jaké show kdo dělá, případně jaké show jsou k dispozici a až poté kontaktovat kouzelníka, který ji předvádí, a dohodnout se s ním na bližších detailech. V našem dnešním článku vám nabídneme přehled základních možností, které máte a ze kterých si můžete vybrat dle vlastního vkusu.

Kouzelník pro děti nebo pro dospělé?

První základní dělení kouzelnické show závisí od cílové skupiny. Můžeme ji tedy rozdělit na show pro děti a show pro dospělé. Při výběru show je důležité brát do úvahy tyto dvě skupiny. Zatímco první show je určená pro děti, tudíž nemusí být tak náročná, protože dětem stačí méně a uvěří, a postačí vám na ní i nepříliš dobrý kouzelník – amatér. Pokud však chcete zorganizovat show pro dospělé, zde už si amatérského kouzelníka nemůžete dovolit. Zde je vhodné, aby byl kouzelník profesionál. Dospělý lidé jsou totiž vnímavější a tak snadno je „neoblbnete“ jako menší dětí.

kouzelník

Zjistit, který kouzelník však bude vhodný jako program pro dospělé, to už je náročnější…

Jaké triky vás zajímají?

Dalšími alternativami jsou například to, zda váš kouzelník bude předvádět „klasické“ magické triky s kartami, provazy, mincemi, …, nebo jestli se spíše zaměří na méně známé, ale čím dál tím více populárnější, čtení mysli vašich hostů. Z posledních pár řádků tedy jasně vyplývá, že kouzelník by měl být opravdu profesionál, protože se jedná o náročné triky.

Rovněž je dobré dopředu se dohodnout s kouzelníkem, zda jeho představení bude mít prvky „sólo“ představení nebo bude do programu aktivně zapojovat i hosty. Zde si nedovolíme posoudit, které z těchto řešení je lepší a výběr proto ponecháme jen na vašem uvážení.

Napsat komentář