Jsi tady: Domů » Móda » Vyzkoušejte originální vtipné ponožky Lonka a nebudete chtít jiné

Vyzkoušejte originální vtipné ponožky Lonka a nebudete chtít jiné

Vtipné ponožky jsou trendem dnešní doby a získávají si stále větší oblibu u všech, kteří chtějí vyčnívat a překvapovat okolí a zároveň se nenechávají svazovat konvencemi a předsudky. Hledáte pohodlí a originální vtipné ponožky, které pobaví vaše okolí? Vyberte si barevné ponožky z české dílny od značky Lonka. Značka Lonka je ryze českou značkou, která vyrábí sportovní, dětské, veselé a vtipné ponožky nejrůznějších vzorů barev a velikostí v perfektní kvalitě a provedení. Jelikož v ponožkách trávíme většinu dne, měli bychom si vybrat kvalitní a pohodlné ponožky které nikde nebudou škrtit nebo se zařezávat.

vtipné ponožky

Vtipné ponožky pobaví okolí.

Bavlněné vtipné ponožky

Kvalitní vtipné ponožky poznáte už na první omak. Jsou vyrobené především z bavlněných vláken, které jsou vhodné pro alergiky, dobře sají a odvádí pot a navíc jsou příjemné na nošení. Ostatně tak jako vtipné ponožky Lonka, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako je bavlna, bambus s příměsi elastanu, který zaručuje elasticitu ponožek. Ponožky se tak perfektně přizpůsobí chodidlu a v botě je téměř neucítíte. Některé ponožky mají příměs vláken se stříbrem, které zabraňuje pocení a zápachu a má antibakteriální schopnosti. Výsledný komfort při nošení vás mile překvapí.

vtipné ponožky

Vtipné ponožky z bavlny jsou komfortní.

Vtipné ponožky pro celou rodinu

Nevíte čím obdarovat vašeho tatínka, dědečka, bratra, kamaráda či své děti nebo maminky, kamarádky? Právě pro takové situace přináší značka Lonka dárkové balení vtipných ponožek, které jsou baleny v praktické dárkové krabičce nebo balení. Ponožky jsou baleny po třech párech a jsou barevně sladěny do nejmenšího detailu. Vtipné ponožky s textem nebo obrázkem s originálními motivy od oblíbené tématiky s pivem, vínem, zvířátky nebo proužky či puntíky vám i vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři. Ve vtipných ponožkách budete nepřehlédnutelní a originální zároveň.

Napsat komentář