Jsi tady: Domů » Móda » Hýčkejte své nohy a noste Voxx ponožky

Hýčkejte své nohy a noste Voxx ponožky

Mnoho lidí se zapomíná starat se o své nohy a chodidla. Každý člověk přitom ujde v průměru 6000 kroků denně a chodidla tak nesou celou váhu těla. Neměli bychom tak zapomínat starat se o své chodidla. Proto je potřeba věnovat svým nohám péči po náročném dni. Mezi základní péči patří pravidelná pedikůra, ošetřování nohou krémy případně čas od času noční zábal. Neméně důležitou součástí péče o nohy je výběr kvalitních ponožek. Mezi oblíbené české značky ponožek patří značka Voxx. Voxx ponožky musí na noze dobře „sedět“, musí splňovat vysoké nároky na kvalitní materiál, střih a funkčnost. Dobře ošetřené chodidlo pak prodlužuje životnost ponožek a veškerého punčochového zboží. Kvalitní ponožky také zabraňuje nadbytečnému pocení, které pak způsobuje plísně, zápach a nejrůznější kožní problémy.

voxx ponožky

Voxx ponožky jsou kvalitní

Voxx ponožky- to je česká kvalita

Představujeme Vám pro mnohé již dobře známou českou značku ponožek Voxx. Voxx ponožky jsou oblíbené pro kvalitní zpracování, perfektní střih a povedený design. Díky těmto ponožkám se budete cítit při jakékoli sportovní aktivitě jako v bavlnce. Navíc použití materiálů a technologie výroby vždy odpovídá konkrétnímu výrobku a funkci, pro kterou byl vyroben. Tudíž jsou ponožky přehledně tříděny podle druhu sportu a určení, na kterou pohybovou aktivitu jsou určeny. Voxx ponožky jsou vyráběny z moderních funkčních materiálů jako je CoolMax, SilproX, THERMOlite, Outlast, Merino vlna nebo Modal. Ponožky i podkolenky mají anatomické tvarování a polstrované zóny zaručující maximální komfort při nošení.

voxx ponožky

Voxx ponožky mají ploché švy

Voxx ponožky jsou nositelné v létě i zimě

Sportovní Voxx ponožky jsou určeny an celoroční sportovní aktivity. Na své si přijdou milovníci zimních sportů. Do ponožek se přidává merino vlna, která dokáže chránit chodidla před velkým mrazem. Ponožky jsou navíc polstrované a díky tomu nezpůsobují otlaky zejména při lyžování. V létě si naopak můžete vybrat Voxx ponožky v tenčím provedení a v materiálu bambus, bavlna nebo polyester. Ponožky jsou prodyšnější a lépe odvádí pot od těla. Hýčkejte si své nohy a vyberte si kvalitní Voxx ponožky české výroby! Nohy se vám odmění pohodlnou chůzí a komfortem. Navíc podpoříte český výrobek a českou poctivou výrobu ponožek.

Napsat komentář