Jsi tady: Domů » Móda » Svatební košile pro ženicha

Svatební košile pro ženicha

Svatba je úžasná a zároveň velice náročná událost. Někdy si ji chce nevěsta zařídit sama, nenechá do toho mluvit ani svého nastávajícího, ale často se pomoc hodí a většinou někdo z rodiny, sestra nebo nejlepší kamarádka pomáhá s přípravami. Místo, výzdoba, hosté a plno dalších věcí jsou velmi důležité, ovšem svatební outfit je nejdůležitější. Je to již tradice, že nevěsty jsou oblečeny do krásných svatebních šatů a ženiši jim jsou po boku v elegantním a skvěle padnoucím obleku. Chybět v něm nesmí svatební košile.

svatební košile

Svatební košile jsou součástí obleku.

Pohodlná a zároveň stylová svatební košile

Nevěsty mají tu výhodu, že jakmile jsou s ženichem oddáni, mají za sebou hostinu a přichází pořádná zábava, mohou si honosné šaty převléci do jiných slavnostních a hlavně pohodlnější. Pánové však většinou zůstávají v košili, která když dobře nesedne, může být nepříjemnou záležitostí. Hodně pánů vytáhne košili ze skříně, kde ležela už pár let. Za tu dobu se ovšem jejich postava změnila a snaží se nacpat do malé košile. Vysocí pánové jsou zase líní shánět košile s prodlouženými rukávy a potom při každém pohybu je mají skoro u loktu a v horším případě jim třeba lezou záda.

svatební košile

Svatební košile nesmí chybět.

Při tanečních kreacích, je potřeba aby ženicha košile nikde netáhla a mohl se svou novomanželku předvést jedinečný novomanželský tanec, aniž by se báli, že jim košile rupne pod paží. Také je vhodné, aby po dlouhé době nošení nebyla košile zmuchlaná a pomačkaná. Ať se snažíme jak se snažíme, vždy se košile lehce pomačká, záleží ovšem na kvalitě materiálu ze kterého je vyrobena. Tyto vlastnosti svatební košile má, stačí se jen trochu více věnovat výběru. Svatební košile může být také lehce do barvy šampaň, protože svatební šaty bývají také v tomto odstínu. Pokud chcete být preciznější, můžete si vybrat také mezi klasickou košilí a nebo s košilí na manžetové knoflíčky, která je opět o stupeň elegantnější.

Napsat komentář