Jsi tady: Domů » Produkty » Paralyzéry pro ženy a ochrana před násilím

Paralyzéry pro ženy a ochrana před násilím

Paralyzéry pro ženy

Paralyzér pro ženy

Sebeobrana je pro ženy, hlavně v dnešní době, velmi důležitá a často může být i otázkou přežití, ale i přesto ji většina žen podceňuje nebo jí věnuje jen opravdu minimální či dokonce téměř žádnou pozornost. A přitom by stačilo tak málo, například místo zumby, odpolední kávičky či dobrého filmu věnovat několik hodin svého času i kurzu sebeobrany, kde se naučíte alespoň základní kroky pro svou ochranu.

Druhým důležitým krokem pro zvýšení své bezpečnosti je zajistit si některé ze zbraní nebo ze základních obranných prostředků, které vám poslouží na vaši ochranu, jako jsou např. spreje se slzným plynem nebo paralyzéry.

Paralyzéry – skvělý obranný prostředek do dámské kabelky

Každá dámská kabelka skrývá množství ženských tajemství, najdete tam téměř vše od rtěnky, make-upu, zrcátka či voňavky až po diář, peněženku, klíče, mobil či dokonce menší rychlou svačinu a minerálku, málokterá žena v ní však nosí i něco, co může posloužit pro její osobní ochranu a bezpečnost.

Skvělým obranným prostředkem do dámské kabelky mohou být právě paralyzéry, které jsou velmi účinné a zároveň snadno zvládnutelné pro každou ženu. Paralyzér funguje na jednoduchém principu – tím, že vyšle elektrický výboj, dokáže ochromit útočníka a znemožní mu jakýkoliv další pohyb, a tím i možnost pokračovat v útoku.

Vybírejte si jen kvalitní paralyzéry, které vás v kritické chvíli nezklamou

Důležitá je velkost a ovladatelnost

Důležitá je velkost a ovladatelnost

Výběr kvalitního paralyzéru je velmi důležitý a zaměřit se třeba hned na několik kritérií, např. výška napětí, velikost, funkce, typ baterie a elektrod. Paralyzéry jsou dostupné v různém rozmezí napětí, mezi ty nejběžnější patří ty s rozpětím od 200 000 V do 500 000 V, nejúčinnější přístroje však dosahují až 10 000 000 V. Zvláště pro ženy je důležitá i velikost přístroje, protože menší paralyzéry jsou pro ženy praktičtější a snadněji ovladatelné. Paralyzéry mohou disponovat i různými funkcemi navíc, jako např. pojistkou proti nežádoucímu spuštění, osvětlením či zvukovou signalizací.

Paralyzéry si můžete zakoupit i na stránce armyshopu AFG.

Napsat komentář