Jsi tady: Domů » Lifestyle » Jak si nepokazit vytříbený vkus a vybrat si správné pánské ponožky k vašemu oblečení?

Jak si nepokazit vytříbený vkus a vybrat si správné pánské ponožky k vašemu oblečení?

Mnoho mužů podceňuje správný výběr ponožek. Špatně vybrané pánské ponožky dokážou zkazit celkově dobrý vzhled a skvěle sladěný outfit. Jak se zorientovat ve výběru tohoto druhu oblečení? Poradíme Vám v následujícím článku. Ve skutečnosti existuje několik základních pravidel, kterými se řídit při výběru pánských ponožek, tak abyste je doladili spolu s oblečením k dokonalému kompaktnímu celku. Pravděpodobně jedno z největších faux pas jsou bílé ponožky. Pokud je nenosíte do tělocvičny, měly by být pro Vás tabu. Ani do elegantního šatníku bílé nepatří, zde mohou natropit mnoho škody. Bílé ponožky volte jen do tělocvičny nebo na sportování, neměly by se nosit k běžnému oblečení.

pánské ponožky

Pánské ponožky doplňují váš outfit

Společenská obuv vyžaduje společenské pánské ponožky

Pokud se chystáte vyrazit si na společenskou událost, měli byste si vybrat ponožky vyrobené z jemných přízí, které budou lehké a tenké a budou maximální pohodlné ve společenské obuvi. Také střih by měl být vyšší, aby se při vykasání kalhot zabránilo nežádoucímu odhalení lýtek. Co se týče barevnosti, pro méně odvážné muže jsou vhodné jednobarevné ponožky v tlumených barvách. Pro odvážnější muže můžete vybrat pestřejší a barevnější kousky, které mohou být tak trochu crazy, veselé a vzorované. V tomto případě dejte na pocit a na to v jakých barvách se cítíte dobře. Zde je také vhodné sladit do barvy košili nebo kapesníček.

pánské ponožky
Pánské ponožky mohou být barevné

Pánské ponožky do sandálů nepatří

Asi největším prohřeškem je obout si ponožky do sandálů a otevřených bot. Také ke kraťasům se pánské ponožky považují za nevhodné. Všeobecně kraťasy zkracují nohy a nošení ponožek ke kraťasům dělají vaše nohy ještě kratší a zavalitější. Nezapomínejte také čas od času obnovit vaši ponožkovou výbavu. Není nic odpudivějšího než díravé nebo prořídlé ponožky, tak seprané a nevzhledné ponožky budou působit omšele a mou Vám zkazit váš outfit. Nové ponožky proto kupujte pravidelně a alespoň jednou za půl roku obnovte svůj prádelník.

Napsat komentář