Jsi tady: Domů » Sport » Organizace Krav Maga Global jde vpřed!

Organizace Krav Maga Global jde vpřed!

Krav Maga

Eyal Yanilov je momentálně nejvyšším představitelem Krav Magy

Před pár lety zřejmě většina z nás ani netušila, že existuje něco jako Krav Maga, ale dnes se už můžete i zúčastnit tréninků s certifikovanými trenéry. Přesně na tom si totiž organizace Krav Maga Global zakládá. Eyal Yanilov, který je momentálně považován za nejlepšího instruktora Krav Magy ve světě, se vyjádřil, že Krav Maga své systémy neustále vylepšuje a přizpůsobuje a to je její hlavní výhodou. Také vede skupinu Global team (Nejlepší a nejnadanější instruktoři), která má v plánu pozvednout ještě více Krav Magu do povědomí lidí.

Certifikáty se neudělují „zdarma“

Pokud máte ve svém okolí certifikovaných instruktorů Krav Magy, můžete si být jisti, že váš výcvik bude profesionální a kvalitní. Eyal Yanilov spolu se svým týmem se totiž důkladně stará o to, aby si Krav Maga udržela kvalitu a zaručila tak svým svěřencům tu nejlepší péči. V některých bojových sportech je trenérská licence platná na dlouho, i přesto, že daný instruktor si dá rok, dva pauzu od trénování. To v Krav Mage neexistuje, jak instruktor jste totiž povinen se účastnit seminářů, meetingů a také se neustále učit nové techniky. Podobně jako u lékařů či terapeutů zde funguje systém recertifikace, který je zárukou kvality.

Krav Maga musí také řešit světové problémy

Krav Maga

Krav Maga chce být účinná i proti nejnovějším hrozbám

V poslední době se ve světě stalo mnoho událostí, ale bohužel mnoho z nich bylo smutných či dokonce až tragických. A protože Krav Maga není uměním z minulosti, tak se těmito problémy musí také důkladně zabývat. Do svých osnov postupně zapracovává techniky obrany proti hrozbám se samopaly ze všech stran, zda ochraně třetích osob. Nové hrozby se sebou přinášejí nové techniky, které vznikají systémem, který ještě založil sám Imrich Lichtenfeld. Řešení nových technik proti novým hrozbám určitě neproběhne za pár minut. Je totiž třeba probrat danou situaci do puntíku a následně hledat to nejefektivnější řešení. Takové techniky se v nejbližší době budou učit zejména ve vojskách a ozbrojených jednotkách, ale díky neustálému vzdělávání instruktorů se časem dostanou i k běžným občanům.

Napsat komentář