Jsi tady: Domů » Lifestyle » Kalhotky a podprsenky Lormar jsou zárukou kvality, komfortu a krásy

Kalhotky a podprsenky Lormar jsou zárukou kvality, komfortu a krásy

Značka Lormar je italskou značkou spodní prádla, která se zaměřuje především na ženy. Značka vznikla v roce 1971 v italském Capri nedaleko Modeny. Firmu založili Felice Martinelli a Carla Scacchetti, původně jako malou dílnu na výrobu korzetů. Po mnohaletém vývoji a rozvoji se značka Lormar rozšířila o luxusní spodní prádlo, noční prádlo a plavky v té nejvyšší kvalitě a navíc v přijatelné cenové hladině.  Spodní prádlo Lormar si tak díky kvalitnímu zpracování a vytříbenému vkusu získalo oblibu po celém světě. Kromě spodního prádla, podprsenka a kalhotke se značka zaměřuje také na noční prádlo a plavky. V roce 2006 žačala společnost vyrábět plavky pod názvem Playa de Lormar a plavky vyrábí dodnes. Plavky Lormar dnes pod značkou Lormar Beachwear jsou módní, pohodlné a rafinované.

lormar
Spodní prádlo Lormar je zárukou kvality

Kolekce spodního prádla Lormar

Spodní prádlo Lormar se nabízí v základních barvách, kterými jsou černá, modrá, bílá a tělová. Tyto podprsenky a kalhotky spadají do základní stálé kolekce spodního prádla, které se těší velké oblibě mezi ženami. Mimo základní kolekce spodního prádla představuje Lormar každoročně módní kolekce, které vycházejí 2x do roka a dělí se na kolekci Jaro/léto a kolekci Podzim/Zima. Tyto kolekce se pyšní především módními krajkami a barvami, které jsou v danou sezónu „in“. Vedle klasických sbírek tu nechybí ani prádlo vytvářené pro celebrity a luxusně zdobené prádlo krajkami, výšivkou a korálky.

lormar

Spodní prádlo Lormar je luxusní

Spodní prádlo Lormar představuje rozmanité střihy

V nabídce značky Lormar najdete nejrůznější střihy podprsenek a kalhotek.  Mezi podprsenkami kraluje střih s push-up efektem s gelovou výztuží. Široké zastoupení mají také podprsenky sportovnějšího střihu v hladkém provedení s nebo bez kostice, nebo podprsenky zdobené krajkou.  Mezi nejoblíbenější střihy kalhotek Lormar paří především bokové, klasické kalhotky, tanga nebo  brazilky. To vše se nabízí v různých barvách, střizích, vzorech a velikostech. Na své si přijdou jak ženy s plnějšími křivkami, tak ženy s konfekčními velikostmi.

Napsat komentář