Jsi tady: Domů » Móda » Kšandy jsou univerzálním a stylovým doplňkem vašeho outfitu

Kšandy jsou univerzálním a stylovým doplňkem vašeho outfitu

Kšandy se vyrábí dětské, pánské, dámské a mnoho z nich jsou univerzální. Kšandy jsou stylovým doplňkem, který se hodí na slavnostnější příležitosti nebo i na práci. Silnou konkurencí kšand je opasek, který nosí opravdu skoro každý. Opasek drží kalhoty podél celého obvodu, ale to není důvod proč by mělo nošení kšand nějak upadat. Šle totiž drží kalhoty stejně dobře, pevně a jsou viditelné.

kšandy

Kšandy jsou stylové.

Kšandy – materiál kšand

Materiál musí být odolný a udržet kalhoty i s věcmi po kapsách. To naštěstí není problém, protože šle jsou z vysoce pružné textilní gumy. Guma nijak neřeže do ramen, o která je zapřena a je velice pohodlná. Na koncích kšand jsou většinou kovové klipsny, pořídíte však i kšandy na knoflíky. Zde jsou ale potřeba také kalhoty speciálně s těmito knoflíky. Klipsny jsou buď celé kovové nebo jsou podložené plastem, aby neničili kalhoty. Ale i bez plastu jsou kšandy k oděvu velmi šetrné. Všechny spoje jsou pevně sešity a vydrží dlouho i při každodenním nošením. Seženete je ve tvaru Y nebo ve tvaru X, oba dva tvary jsou stejně používané a oblíbené.

kšandy

Kšandy jsou praktické.

Jak je sladit?

Většinou se ladí s kravatou nebo motýlkem, pokud se chytáte na společenskou akci. Zde se nosí ke košili a společenským kalhotám, někteří je ladí i s riflemi. Kombinací je spousta a výběr ostatních doplňků je velice individuální. Často se nosí také na vánoční večírky, které jsou laděny například do stylu velkého Gatsbyho. Pokud potřebujete kšandy například na lyžování nebo na těžkou práci, jsou ideální kšandy větší šíře. Jsou ještě pevnější a svým způsobem pohodlnější. Na tyto příležitosti je spíše jedno jak kšandy sladíte. Jsou práce jaké třeba číšníci, kde jsou šle velmi často součástí outfitu a volí se zde klasické jednobarevné šle. Seženete šle jednobarevné v plno různých barvách, tudíž jsou lehce sladitelné. Vzorované kšandy jsou také velmi oblíbené, dělá se nespočet vzorů a jako poslední jsou obrázkov šle. Tyto šle jsou oblíbené hlavně u dětí, ovšem proč nedarovat dospělému jako dárek šle s vtipným motivem.

Napsat komentář