Jsi tady: Domů » Lifestyle » Krajkové kalhotky podtrhnou vaši smyslost

Krajkové kalhotky podtrhnou vaši smyslost

Možná se vám zdá, že krajkové kalhotky a vůbec oblečení v kombinaci s krajkou nepatří do všední garderoby. My vás přesvědčíme o opaku. Kalhotky s krajkovými detaily se totiž hodí pro jakoukoliv příležitost. Kalhotky působí decentně, něžně a ženám nesmírně sluší. Ke spodnímu prádlu také neodmyslitelně patří krajky nejen černé a bílé barvě, ale také něžné barevné růžové, meruňkové nebo tělové barvě. Spodní prádlo pak získá na přitažlivosti a vy se budete líbit jak partnerovi, tak sobě a budete se cítit žensky a svůdně. Kvalitní značkové krajkové prádlo je v dnešní době vyrobeno z kvalitní krajky, která neškrábe a je příjemná na dotek.

krajkové kalhotky
Krajkové kalhotky jsou smyslné

Tanga, brazilky nebo klasické krajkové kalhotky?

Tanga nebo brazilky? Poradíme Vám, které kalhotky Vám budou slušet více. Brazilské krajkové kalhotky se těší stále větší oblibě. Ukázat trochu více z oblých tvarů zadečku je trendy a sluší snad každé ženě. Navíc v kombinaci s krajkou vám skvěle umocní sexy vzhled a uvidíte že na vás partner nechá oči. Oproti tomu tanga jsou více vykrojené na zadečku a upřednostňují je ženy zejména pod přiléhavé oblečení, neboť se pod ním nikde nerýsují švy a lemy. Pro muže jsou tanga velice přitažlivé. Kalhotky mohou být doplněny smyslnou kraječkou, která jen podtrhne sexy střih a vzhled.

krajkové kalhotky
Krajkové kalhotky jsou svůdné

Klasické krajkové kalhotky, to je pohodlí nade vše

Jako protipól brazilským krajkovým kalhotkám a tangám stojí krajkové kalhotky klasického střihu buď od pasu nebo nižšího střihu. Pokud hledáte pohodlný střih, tak tyto krajkové kalhotky pro vás představují jasnou volbu. Jsou pohodlné za jakékoli situace. Při výběru krajkových kalhotek dbejte hlavně na výběr kvalitního materiálu samotných kalhotek ale i dané krajkové části. Není nic horšího, něž nekvalitní krajka, která škrábe. Výborným materiálem je bavlněná krajka s příměsí elastanu, nebo krajka z mikrovlákna, která je jemná a příjemná na nošení. A že jsou krajkové kalhotky dražší, to už dávno neplatí. Lze si vybrat velice kvalitní produkty z nižší cenové hladiny.

Napsat komentář