Jsi tady: Domů » Móda » Kalhotky Pleas jsou synonymem kvality a pohodlí

Kalhotky Pleas jsou synonymem kvality a pohodlí

Děti a dětská kůže je velmi citlivá a náchylná. Obecně platí, že u dětí do věku tří let není schopna kůže poskytnout tělu plnou ochranu. Proto bychom měli o děti a jejich pokožku pečovat s nejlepším svědomí a  vědomím. S tím souvisí výběr oblečení a spodního prádla, které by mělo mít tu nejvyšší kvalitu. Proto je velmi vhodné vybírat spodní prádlo ušité z té nejkvalitnější bavlny nebo přírodních materiálů. Kalhotky Pleas jsou vyrobeny z té nejkvalitnější bavlny v podobě jemnožebrového úpletu a splňují nejpřísnější nomy a požadavky na kvalitu.

kalhotky Pleas

Kalhotky Pleas jsou bavlněné.

Kalhotky Pleas jsou vhodné pro citlivou pokožku

Častým problémem u malých dětí je výskyt alergie, ekzémů nebo zanícení kůže. Alergie mohou být potravinové, nebo způsobené alergeny z vnějšího prostředí, např. pyl, prach, roztočí, nešetrný prací prostředek apod. Kolekce spodního prádla a kalhotek Pleas jsou ušity z nejkvalitnější bavlny, která zabraňuje dalšímu dráždění pokožky, je jemná a příjemná na dotek. Bavlna je také prodyšná a nedochází tak k nepříjemnému zapaření a pokožka může volně dýchat. Spodní prádlo je tak velmi vhodné pro alergiky.

kalhotky pleas

Kalhotky Pleas jsou příjemné na dotek.

Kalhotky Pleas mají propracovaný střih

Kalhotky Pleas jsou mezi dětmi i rodiči oblíbené pro svůj příjemný materiál, kvalitní zpracování a bavlněný materiál. Střih kalhotek je vyšší aby zakrýval i záda a bříško. V pase mají tenkou gumu zapracovanou do tunýlku, která ovšem nikde neřeže. Jelikož je materiál kalhotek 100% bavlna a má sklon k natahování, po bocích mají kalhotky jemné gumičky, které drží kalhotky tam, kde mají být. Kalhotky se šijí z jednobarevného materiálu buď bílé nebo světel růžové. Můžeme shrnout, že ochrana dětí a jejich organismu by měla být na prvním místě. Škodlivých vlivů z prostředí je mnoho a proto bychom měli dbát na prevenci, třeba nákupem kvalitního bavlněného prádla Pleas.

Napsat komentář