Jsi tady: Domů » Móda » Dětské spodní prádlo a kalhotky Emy – pohodlí pro vaše děti

Dětské spodní prádlo a kalhotky Emy – pohodlí pro vaše děti

Vybíráte spodní prádlo pro sebe a vaše děti? Chcete nakoupit výhodně a zároveň kvalitně? Jakou velikost vybrat, jaký střih? To jsou otázky, které si určitě klade každý z nás.  Spodní prádlo pro děti by mělo splňovat ty největší nároky na kvalitu a pohodlí. Už se vám určitě stalo, že jste koupili dětské kalhotky, které se vám po pár praních rozpadlo, nebo se zničil potisk? Děti se v nich necítily pohodlně, spodní prádlo řezalo a táhlo. Spodní kalhotky Emy vás přesvědčí o opaku. Překvapí vás měkoučkým materiálem, perfektním střihem a dlouhou životností, to vše za přijatelnou cenou.

Kalhotky Emy

Kalhotky Emy překvapí svou měkkostí a pohodlností.

Kalhotky Emy si vaše slečny zamilují pro svůj okouzlující design

Značka Emy je Italskou značkou spodního prádla, která se řadí mezi přední dodavatele spodního prádla na český trh. Značka Emy vznikla v Itálii a za svou několikaletou historii expandovala do ostatních zemí Evropy.  Kalhotky Emy si díky své kvalitě zpracování a okouzlujícímu designu získaly oblibu u mnoha zákazníků. Mají vaše děti rády papoušky, medvídky, zebry, slony, nebo jen jednoduché vzory puntíků, proužku? U kalhotek Emy si vaše děti vyberou z široké nabídky nádherných vzorů, barev a potisků a na první pohled se zamilují. Vybírání oblečení a spodního prádla tak bude potěšením.

kalhotky Emy

Kalhotky Emy mají okouzlující design a vzory.

Perfektní střih, který nikde netlačí

Kalhotky Emy se pyšní perfektním střihem, díky kterému spodní prádlo perfektně sedí. Střih může být vyšší nebo nižší. Dominuje mu tedy buď široká guma v pase a vyšší střih kalhotek, nebo úzká guma v pase a nižší střih kalhotek. Díky tomu spodní prádlo sedne každé postavě. Po bocích jsou příjemné gumky, které se přizpůsobí a nikde netlačí. Střih perfektně doplňuje okouzlující vzor a kvalitní materiál s vysokým obsahem bavlny. Spodní prádlo je tak neobyčejně měkké a kvalitní.

Napsat komentář