Jsi tady: Domů » Móda » Kalhotky Emy patří mezi oblíbené dívčí spodní prádlo

Kalhotky Emy patří mezi oblíbené dívčí spodní prádlo

Každý den začíná pro maminky i děti výběrem spodního prádla a oblečení. Určitě jsme každý zažili situaci, kdy jsou děti po ránu mrzuté, při oblékání je všechno tlačí, nechtějí se oblékat, vztekají s, no prostě nemají svůj den. S dětským spodním prádlem a kalhotkami Emy bude ranní vstávání a oblékání radost pro maminky i děti. Vybírání kalhotek bude vždy zábava a radost. Puntíky, zvířátka, proužky, srdíčka a podobné vzory si vaše děti zamilují. Pokud jde o kalhotky Emy máte jistotu, že oblečete děti do kvalitního spodního prádla a navíc bude oblékání velká zábava.

kalhotky emy

Kalhotky Emy patří mezi oblíbené dětské spodní prádlo.

Proč jsou kalhotky Emy mezi dětmi tak populární a oblíbené?

Na dětské spodní prádlo jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu jak ušití tak na kvalitu použitého materiálu. Dívčí kalhotky by měly být perfektně a kvalitně ušity. Italské kalhotky Emy kvalitu šití splňují do puntíčku. To zaručí používání overlockových plochých švů se začištěním. Nemůže se tak stát, že by z nějakého kusu spodního prádla trčely nitě nebo bylo křivě ušito. Materiál kalhotek je bavlněný s příměsi elastanu, díky kterému je prádlo neuvěřitelně hebké, příjemné a poddajné. Střih kalhotek je vyšší do pasu s širokou gumou v pase, která ovšem nikde netlačí a zaručí, že kalhotky se nebudou zařezávat ani sjíždět. Díky těmto vlastnostem si kalhotky oblíbila nejedna slečna.

kalhotky emy

Kalhotky Emy jsou kvalitně ušity.

Kalhotky  Emy jsou oblíbené po celé Evropě

Italské spodní prádlo Emy vyrábí spodní prádlo již mnoho let. Existují kolekce pro muže, ženy a děti. Značka postupně expanduje do celé Evropy a stává se oblíbenou značkou spodního prádla. Kolekce vzorů se obměňují každých 14 dnů a je tak na výběr z nepřeberného množství vzorů, barev, velikostí  a potisků. Kalhotky Emy se vyrábí od dětské velikosti 92 až po největší velikost 152 pro větší slečny. Spodní prádlo tak s dětmi poroste až do školních let.

Napsat komentář