Jsi tady: Domů » Produkty » Dětské postele – kvalitní, praktické a hlavně bezpečné

Dětské postele – kvalitní, praktické a hlavně bezpečné

Zařizování dětského pokoje je záležitost, kterou řeší minimálně jednou za život asi každý z nás. Je zcela pochopitelné, že chceme pro své děti či dítě jen to nejlepší, a tak nábytek do každého dětského pokoje, např. dětské postele, skříňky či psací stůl se židlí vybíráme precizní, důsledně a někdy i mnohem dlouhodobější. Zařídit dětský pokoj není vůbec tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát, protože dětský pokoj, kromě toho, že musí být zařízen prakticky, bezpečně, funkčně a účelně jako každá jiná místnost v bytě či domě, vyžaduje ještě i něco navíc – atmosféru, prostě prostor, kde to bude dýchat dětským světem fantazie, hravosti a pohádek.

Dětské postele

Kreativitu při výběru postele, vaše děti jistě ocení

Dětská postel může být i hravá a pohádková

Jak tedy dostat příjemnou hravou atmosféru do dětského pokoje? Základním prvkem každého dětského pokoje je dětská postel a kromě toho, že musí být opravdu velmi kvalitní a bezpečná, co se týče konstrukce i matrace, měla by být ideální i na snění. Pokud koupíte dítěti praktickou kvalitní postel standardních rozměrů (90 x 200 cm), zkuste ji doplnit např. pohádkovým baldachýnem pro malé princezny nebo pohádkovými povlečením či polštářky. Určitě to ocení a potěší každé dětské srdíčko. Pro naše nejmenší ve věku od 5 do 10 let jsou velkým lákadlem i dětské postele, tzv. palandy (vyvýšené lůžko), kde nechybí ani takové doplňky jako jsou dětská skluzavka, žebřík, textilní stan, tunel nebo domek v různých pohádkových a barevných kombinacích jako stvořený pro piráta, námořníka, indiána zda pilota vesmírné lodi.

dětské postele

Kvalitní dětské postele jsou pro zdravý spánek velmi důležité

Dětské postele – dbejme na bezpečnost

Z praktické stránky je vhodné myslet při výběru nábytku do dětského pokoje i na to, aby byl snadno udržovatelný, dokonale funkční a bezpečný. Například, dětské postele by měli mít úložný prostor na uschování lůžkovin, bezpečnými zaoblenými hranami, pevným roštem, ale i matrací, který má snímatelný potah, který můžete pravidelně prát a tak udržovat lůžko v čistotě. Pokud plánujete dětem pořídit např. dětské palandy nebo patrové dětské postele, jsou bezpečnostní prvky jako dětská zábrana podél celého obvodu vrchního lůžka, pevné, stabilní a dostatečně široké schůdky s pohodlnou nášlapnou plochou absolutní alfou a omegou jejich výběru.

Napsat komentář