Jsi tady: Domů » Lifestyle » Clip in vlasy – nenáročná starostlivost je jejich výhodou

Clip in vlasy – nenáročná starostlivost je jejich výhodou

clip in vlasy

Plánujete vyzkoušet clip in vlasy? Pak se vám určitě sejde vědět něco i o péči o ně!

Kromě genetiky, životosprávy nebo hormonů má na kvalitu vlasů a pleti velký vliv podíl a správná a pravidelná starostlivost. Stejně tak jako si vaše pleť zapamatuje každou noc, kdy jste si šla lehnout nalíčená, na vašich vlasech se odrazí kvalita, pravidelnost a poctivost co se péče o ně týče.

Na to, abyste věděli, jak správně se starat o svou pleť nebo vlasy, potřebujete přesně znát váš typ pleti nebo vlasů. Například na mastnou pleť či vlasy se používají jiné přípravky než na pleť suchou. V případě, že trpíte poškozením vlasů, které si necháváte velmi často barvit nebo zesvětlovat, měli byste si dát obzvlášť velký pozor. Takové vlasy potřebují speciální starostlivost v podobě přípravků určených pro takto poškozené vlasy. Ti z vás, kteří používají paruky, příčesky nebo clip in vlasy, nesmí zapomínat, že i když se nejedná o živé vlasy, je potřeba se o ně rovněž pečlivě a pravidelně starat.

Starostlivost o clip in vlasy…

Pokud používáte clip in vlasy a chcete si je zachovat co nejdéle v dobrém stavu, budete jim muset věnovat trochu času a pozornosti. Clip in vlasy nemusíte umývat tak často jako svoje přirozené vlasy, avšak alespoň jednou nebo dvakrát do měsíce by to nebylo na škodu. Při umývání byste měli postupovat podle následujících instrukcí. Vlasy byste měli umývat ve vlažné vodě s malým množstvím šamponu ve směru od shora dolů. Důkladně byste měli vymýt veškerý šampon a poté nechat vlasy volně usušit na ručníku. Po úplném vysušení vlasů byste je měli jemně rozčesat tak, abyste vlasy nepoškodili.

clip in vlasy

I takový zajímavý účes vám pomohou clip in vlasy vykouzlit…

Rovné nebo vlnité…

Vlasy toužíme mít někdy rovné a hladké a jindy zase vlnité. A popravdě řečeno to v dnešní době, díky kulmám, žehličkám a podobně, není vůbec žádný problém. Je však možné upravovat takto i clip in vlasy? Odpověď je ANO! Ovšem je zde jedna podmínka. Abyste si takto mohli upravovat clip in vlasy, ty musí být 100% přírodní tzv. REMY přírodní clip in vlasy. Ani v případě přírodních clip in vlasů však nesmíte zapomenout před jejich tepelnou úpravou nenést ochranný sprej. Zároveň se doporučuje zkusit tepelnou úpravu nejdříve na menším prameni vlasů, abyste v případě neúspěchu nepoškodili vlasy všechny.

Napsat komentář