Jsi tady: Domů » Lifestyle » Boty a společenská móda pro pány

Boty a společenská móda pro pány

boty

Tvrdíte, že pánská móda není zajímavá?

Myslíte si, že jen dámská móda je zajímavá? Že jen ženy se chtějí strojit, být krásné, elegantní, zkrátka in? Že pánská móda jsou jen dříny, tričko a tenisky? Omyl! Pánská móda je zajímavá a může být opravdu velmi stylová a pestrá. Důležitou roli v ní, kromě správného výběru kalhot, košil a obleků, hraje i výběr kvalitní pánské obuvi a doplňků, jako jsou pásky, kravaty, manžetové knoflíčky. Móda pro pány může být, stejně jako dámská, sportovní, ležérní a společenská.

Společenská a svatební pánská móda, to jsou především dobře padnoucí obleky vyrobené z kvalitních látek a pohodlné elegantní společenské boty.

Svatební a společenské boty pro pány…

Stylové a elegantní společenské boty vhodné k obleku by měly být šněrovací a měly by být už na první pohled velmi kvalitní a určitě kožené. V nabídce najdete boty s kulatou i hranatou špičkou.

boty

Hnědé boty perfektně ladí s modrým oblekem

Barvu bot byste si měli vybírat černou, hnědou nebo šedou. Univerzální černé boty se hodí téměř ke každé barvě obleku, samozřejmě kromě bílého smokingu. Hnědé boty se hodí k světlým a šedivým oblekům, šedé kožené jsou ideální k modré nebo hnědé barvě obleku. Záleží však na přesném odstínu, protože např. i šedá barva může mít různou intenzitu od tmavošedé až po jemnou světlešedou. Kožené boty by pak měli ladit s páskem a to nejen barevně, ale i povrchem – texturou.

Pánské boty a ponožky…

Ponožky jsou k obleku nutností! Ideální jsou jednoduché černé ponožky, které musí být dostatečně dlouhé, aby zakryly nohu a nebylo vidět pokožku, i když si muž dá nohu přes nohu. Také musí mít pevnou gumičku, aby neklouzaly dolů, to by opravdu nevypadalo moc dobře.

Klasická pánská elegance – to je muž dokonale sladěný v každém detailu.

Napsat komentář