Jsi tady: Domů » Bydlení a zahrada » Zahradní nábytek – vše, co si jen pro relax uprostřed přírody můžete přát

Zahradní nábytek – vše, co si jen pro relax uprostřed přírody můžete přát

zahradní nábytek

Pohodlný zahradní nábytek

Jaké možnosti pro dokonalý relax vám dokáže nabídnout vaše zahrada? Co všechno patří k dokonalé výbavě každé zahrady sloužící pro relax a zábavu? Určitě je to zahradní nábytek, bez kterého si správný odpočinek na zahradě neumíme představit. Ale nejde jen klasický zahradní stolek se židlemi, na trhu je toho mnohem víc – např. různé slunečníky, zahradní stany, altánky, pergoly, houpací sítě, houpací křesla, klasické zahradní houpačky nebo polohovatelná lehátka.

Zahradní nábytek, jako např. zahradní sestavy z umělého ratanu skládající se z rohové sedací soupravy, křesla a malého stolku, je už v současnosti svým vzhledem, pohodlím a komfortem srovnatelný s běžným interiérovým nábytkem. Výhodou tohoto nábytku je pak jeho snadná údržba a odolnost proti dešti a slunečním paprskům.

Zahradní nábytek i pro nejmenší

zahradní nábytek pro děti

DIY nábytek do zahrady pro děti

K rodinné idylce uprostřed zahrady samozřejmě patří i naši nejmenší. Těm však určitě nebude stačit jen pohodlný zahradní nábytek a koupací křeslo. Určitě užijí i pískoviště (vhodnější je s možností zakrytí), trampolínu a různá větší či menší dětská hřiště, jejich součástí mohou být např. lezecké stěny, houpačky, zahradní domeček apod.

Zajímavé dětské hřiště si můžete vyrobit i sami, např. z dřevěných palet nebo ze dřeva. Z palet se dá vyrobit i velmi originální zahradní sezení pro malé i velké.

Praktické úložné boxy do zahrady

nábytek do zahrady

Lavička pro děti nebo domácí mazlíčky

Velmi praktickou pomůckou do zahrady jsou úložné boxy na uskladnění různých polštářů, matrací, podsedků, dek nebo na uložení plastového nádobí. Na trhu je lze najít od různých výrobců buď samostatně, nebo jako součást zahradního nábytku (např. úložný box v prostoru zahradního stolku). Pokud jsou samostatné, lze je koupit ve stejném provedení jako zahradní nábytek (např. z umělého ratanu), takže spolu esteticky i barevně ladí.

Rada na závěr – pro lepší manipulaci si raději vybírejte úložné boxy vybavené kolečky.

Napsat komentář