Jsi tady: Domů » Móda » Svatební košile a jejich trendy

Svatební košile a jejich trendy

Hledáte pěknou košili na svou svatbu nebo na svatbu svého kamaráda – kamarádky? Pokud chcete vypadat skvěle, rozhodně investujte do speciální svatební košile. Moderní svatební košile se šijí v celé škále odstínů. Pánský oblek nemusí být nutně tmavý a je tedy důležité, aby svatební košili bylo možné sladit i s jinou barvou.

svatební košile

Svatební košile v obleku.

Svatební košile v mnoha odstínech

Mezi nejběžnější barvy stavebních košilí patří bílá, béžová a krémová. Velké oblibě se těší též odstíny meruňkové, růžové, fialové a světle modré. Pánské svatební košile jsou hladké nebo zdobené jemným proužkem. Měly by vynikat nejen kvalitou použitých materiálů, ale i precizním střihem a zpracováním. Jejich střih je nejčastěji klasicky rovný. Je oblíbený, protože skvěle padne do většiny obleků. Rukáv košile je dlouhý a její límec opět v klasickém střihu. Díky světlé barvě, ve které se svatební košile vyrábějí, je možné je sladit s nejrůznějšími kravatami – motýlky a manžetovými knoflíky. Ke košili se tak hodí pastelová i výraznější kravata. K dalším oblíbeným svatebním módním doplňkům patří například klobouky.

svatební košile

Svatební košile s kravatou.

Jak vytvořit dokonalý svatební oblek

Součástí svatebního pánského obleku není pouze svatební košile a kravata. Jsou to i kalhoty, sako, ponožky nebo spodní prádlo. Oblek by měl být pořízený speciálně na svatbu. Standardně ho můžete zakoupit v tmavé barvě. Současné trendy ale připouštějí i barvy světlé a výrazné (odstíny červené, vínové). Věnujte svou pozornost i výběru spodního prádla. Pánské prádlo by nemělo nikde nepatřičně vykukovat. K obleku je dále nutné vybrat i vhodnou obuv a opasek nebo šle – kšandy. Ke svatebnímu obleku se rozhodně nehodí čepice, šátek nebo polokošile. Pokud chystáte zimní svatbu v přírodě, určitě můžete vyzkoušet šálu nebo rukavice. Pro tyto příležitosti můžete zakoupit teplejší pánské obleky.

Napsat komentář