Jsi tady: Domů » Móda » Pánský nátělník je stále trendy doplněk

Pánský nátělník je stále trendy doplněk

Nastávající podzim s sebou nese kromě krásy pestrých barev také pokles teplot a ochlazení. Někdy se nám zdá, že jsme z letních krátkých triček najednou museli obléct rovnou zimní bundy. Pokud se ještě nechceme zachumlat do zimních bund, doporučujeme oblékat oblečení do vrstev, které jsou na podzim jak dělané. Nejen že budete chráněni proti chladu, ale budete i dobře vypadat. Pro muže doporučujeme zvolit k vrstvení pánský nátělník, který lze nosit při každé příležitosti.

pánský nátělník

Pánský nátělník vás ochrání proti chladu.

Pánský nátělník – trend, který nikdy nestárne

Pánský nátělník je tričko bez rukávů, které v dřívějších dobách sloužilo jako podvlékací tílko pod oblečení, které zabraňovalo prochladnutí. Snad i naši dědečkové pamatují na neforemná pánské nátělníky šité zejména v jednom střihu a v bílé barvě. Dnes je nabídka pánských nátělníků pestřejší, střihy propracovanější a materiály příjemnější. Pánské nátělníky se vyrábí většinou z 95% bavlny a zbývajících 5% je z elastanu, nebo z bavlny. Výjimku tvoří nátělníky z umělých vláken a termo-nátělníky, které jsou vyrobeny z umělých vláken. Dnes plní nátělník nejen funkci ochrany před chladem, ale je to také módní doplněk a trend, který snad nikdy nezestárne.

pánský nátělník

Pánský nátělník je trendy.

Jak nosit pánský nátělník?

Pánský nátělník lze nosit pod košili nebo zejména v létě jen tak místo trička. Dobrým tipem na nošení je vrstvení košile nebo trička spolu s nátělníkem. Nošení nátělníku pod košili ať už formální nebo neformální má mnoho výhod. V létě v horných dnech zabraňuje pánský nátělník propocení košile a v zimě pak naopak skvěle zahřeje a poskytne maximální komfort při nošení. Skvěle se hodí pánský nátělník pod tričko, kde působí mladistvě a moderně. Pokud chcete být elegantní, zvolte nátělník pod společenskou košili. Aby nátělníky tolik neprosvítají, nosí se většinou ve stejné barvě jako jsou košile. Milujete styl a chcete být nepřehlédnutí, tak zvolte pod košili pánský nátělník v kontrastní barvě oproti košili. Tento outfit můžete doplnit stejně barevnými ponožkami a věřte, že budete styloví a moderní.

Napsat komentář