Jsi tady: Domů » Móda » Nosíte vhodný střih podprsenky?

Nosíte vhodný střih podprsenky?

Dámské podprsenky jsou nepostradatelným kouskem v šatníku každé moderní dívky a ženy. Dámská a dívčí podprsenka je vhodná na každodenní nošení, do kina, na sport, do práce nebo třeba na schůzku. Proto výběru podprsenky věnujte hodně pozornosti. Výběr správné podprsenky pro své přednosti se prozradí ihned pod oblečením. Jak tedy vybrat tu nejvhodnější podprsenku, aby nám skvěle sedla, nikde nic nepřebývalo a náš dekolt bude plný a svůdný? Máme pro Vás pár rad.

podprsenky

Push-up podprsenky jsou vhodné pro menší poprsí.

Výběr podprsenky podle typu postavy

Výběr podprsenky podle obvodu hrudníku a obvodu pod prsy je už samozřejmostí. Podprsenka se ale šije v různých střizích, které jsou určené pro určité typy postavy. Jestliže jste žena s velmi malými prsy, bude pro vás nejvhodnější podprsenka s push-up efektem, který menší prsa nadzvedne a dodá jim objem a svůdný dekolt. Můžete volit také podprsenku, jednoduše střiženou do trojúhelníčků, která bude vypadat skvěle. Obecně platí, že si ženy s menším poprsím mohou dovolit méně vyztuženou podprsenku.

podprsenky

Podprsenky mají různé střihy.

A co ženy s většími přednostmi?

Střihy podprsenek pamatují a na ženy s většími přednostmi. Ty měly při výběru podprsenky zaměřit na podprsenku s širšími ramínky, které poskytnou velkou oporu a zabraňují nežádoucími zařezávání ramínek do ramen. Pamatovat je třeba i na objemné košíčky větších velikosti, tak aby v nich po stranách prsa nepřetékaly. Při výběru podprsenky se zaměřte také na dostatečnou vzdálenost mezi košíčky, které zaručí přirozený a svůdný dekolt. Můžete také vyzkoušet střih „balconette“ podprsenky, který prsa opticky vyzvednou a poskytnou jim optimální oporu. Vybírejte také spíše z vyztužených podprsenek, které jsou sestrojeny z několika vrstev látky, tak aby pevně držely poprsí a daly jim ten správný tvar. Ať už jste žena s většími nebo menšími přednostmi, podprsenku vybírejte pečlivě a podle citu. Vždy je důležité cítit se pohodlně a žádaně.

Napsat komentář