Jsi tady: Domů » Sport » Krátké zbraně je možné na Slovensku nosit u sebe

Krátké zbraně je možné na Slovensku nosit u sebe

Krátké zbraně

Krátké zbraně – stačí mít zbrojní průkaz a můžete je nosit i u sebe

Tzv. krátké zbraně patří do kategorie zbraní, která si stále udržuje svoji popularitu. I výzkumníci do této kategorie investují značnou část svého času a umu. Důvody jsou jednoduché a prozaické – krátké zbraně nejsou využívané jen profesionálními složkami, velkou oblibu mají i u civilistů. Krátkou zbraň je možné např. na Slovensku nosit u sebe, stačí jen vlastnit zbrojní průkaz a zbraň nosit skrytě, aby vaše okolí nemělo pocit ohrožení.

Krátké zbraně jsou vhodné k sebeobraně

Právě proto, že jsou krátké zbraně vhodné k sebeobraně, jsou tak populární a oblíbené. Pokud vlastníte krátkou zbraň a umíte ji ovládat, vaše sebeobrana může být výrazně efektivnější, než když zbraň nemáte. A naučit se dostatečně ovládat krátkou zbraň trvá podstatně méně času než osvojit si prvky bojového umění nebo bojový sport.

Ideální kombinace je věnovat se nějakému druhu bojového sportu a k tomu se naučit zacházet se střelnou zbraní. Díky této kombinaci se vaše schopnost efektivně se bránit výrazně zvýší a naopak riziko problému se radikálně sníží. Musíte být však připraveni umět svou zbraň použít, protože pokud si nejste dostatečně jistí sami sebou, může vám zbraň spíše uškodit.

Krátké zbraně jsou i sportovním načiním

krátké zbraně

Nejlepší krátké zbraně najdete i na www.afg-obrona.pl

Krátké zbraně neslouží jen k sebeobraně, používají se i ke sportovní střelbě. Právě díky sportovní střelbě se můžete skvěle zdokonalit v obsluze a bezpečném používání tohoto typu zbraně.

Kromě zdokonalení se ve střelbě z krátké zbraně je výhodou sportovní střelby i to, že se zbraň stane jakousi vaší součástí a její obsluha se automatizuje. Kromě toho se také na střelnicích můžete setkat se spoustou zajímavých lidí, kteří toho o zbraních hodně vědí. Střelnice tedy může být skvělým místem k získávání informací o zbraních a střelbě všeobecně.

Takže teď už jen stačí vyřídit si zbrojní průkaz a koupit si krátkou zbraň u některého z ověřených prodejců. Přes internet se bohužel krátká zbraň nedá koupit, zákony to nepovolují. Ale při návštěvě prodejce zbraní nebo army shopu si určitě vybere každý. V každé kvalitní prodejně totiž najdete kvalitní nabídku výrobců z celého světa.

Napsat komentář