Jsi tady: Domů » Móda » Italské kalhotky Emy Vás okouzlí svým hravým designem

Italské kalhotky Emy Vás okouzlí svým hravým designem

Kalhotky Emy jsou kvalitní, pohodlné, stylové, barevné, hravé a pořídíte je za přijatelné ceny. Aby ne, jedná se o italskou značku spodního prádla pro vaše nejmenší, která vyrábí spodní prádlo jak pro dívky, chlapce, ženy ale i muže. Značka Emy vznikla v Itálii, která je synonymem krásy a módy. Spodní prádlo je tedy propracované do nejmenšího detailu a je ušito z bavlněných materiálů té největší kvality. Hravý design ocení především vaše děti, které si toto spodní prádlo ihned oblíbí a zamilují. 

kalhotky Emy

Kalhotky Emy mají krásný hravý design.

Dívčí kalhotky Emy Vás nikdy nezklamou 

Prvotřídní kvalita, kvalitní zpracování a precizní ušití, to jsou hlavní výhody dívčích kalhotek EmyPrávem se toto dětské spodní prádlo řadí na českém trhu mezi nejoblíbenější značky dětského spodního prádla. Kalhotky Emy jsou vyrobeny z bavlněného materiálu s příměsi elastanu, díky němu se kalhotky perfektně přizpůsobí postavě. Ověřený vyšší střih kalhotek spolu s širší gumou v pase zajistí, že se kalhotky nezařezávají, nikde netlačí a jsou velice příjemné na každodenní nošení. Další výhodou tohoto spodního prádla je, že do vnitřního dílu je zapracovaný bavlněný klínek pro ještě větší pohodlí při nošení.

kalhotky Emy

Kalhotky Emy jsou kvalitní a pohodlné.

Kalhotky Emy různých provedení 

Určitě se shodneme na tom, že na spodním prádle pro děti se nevyplatí šetřit. Počáteční investice do kvalitního spodního prádla může být sice vyšší, nicméně kvalitní spodní prádlo Vám vydrží déle a co je nejdůležitější, vaše děti se budou cítit každý den skvěle a v pohodlí. Kalhotky Emy toto do puntíku splňují, navíc Vás potěší stále nové kolekce designu, které Vás překvapí neotřelými vzory a nápaditým provedením a vaše děti si je hned zamilují. Máte tedy na výběr z mnoha variací barev, velikostí a i vzorů. Pro zastánce jednoduchosti značka Emy vyrábí čistě jednobarevné bílé kalhotky. Na trhu jsou také oblíbené soupravy s tílkem nebo bolerkem nebo také samotné tílka a bolerka. Investice do kvalitního spodního prádla se určitě vyplatí. 

Napsat komentář