Jsi tady: Domů » Lifestyle » Clip in vlasy – změna, která nezklame

Clip in vlasy – změna, která nezklame

clip in vlasy1

S pomocí clip in vlasů si můžete vyzkoušet i ofinu

Toužíte po menší či větší změně image? Jako první možné a nejrychlejší řešení každé ženě napadne změna účesu či šatníku. S první možností vám dokážou velmi jednoduchým, ale efektním způsobem pomoci např. clip in vlasy, díky kterým se vaše kratší, případně polodlouhé a ne příliš husté vlasy změní na bohatou hřívu. Se změnou účesu pomocí clip in vlasů získáte řadu výhod, protože tato metoda prodlužování a zahušťování vlasů je maximálně šetrná, rychlá a finančně nenáročná, ve srovnání s jinými trvalými metodami prodlužování. Je více než jisté, že tento typ změny image bude k vaší peněžence mnohem šetrnější, jako např. zmiňovaná výměna šatníku.

Clip in vlasy – změna, kterou neprohloupíte

clip in vlasy3

Clip in vlasy stačí mýt jednou, dvakrát za měsíc

Aplikace clip in vlasů má obrovskou výhodu i v tom, že nejde o definitivní a nezvratnou změnu účesu jako v případě nového střihu či nové barvy vlasů, kdy musíte čekat i celé měsíce, dokud vám vlasy opět dorostou nebo minimálně 2-3 měsíce, dokud si můžete dát vlasy nově obarvit.
Clip in vlasy jsou pouze dočasnou změnou, kterou nikdy neprohloupíte, protože vám kdykoliv umožňuje okamžitý návrat ke svému původnímu účesu již během několika minut. S clip in vlasy můžete být večer romantickou dlouhovláskou a ráno si už klidně vyrazíte zacvičit do posilovny se svým krátkým šik účesem.

Jak pečovat o clip in vlasy?

Pokud se již clip in vlasy staly vaším věrným společníkem, měli byste vědět, jak je co nejdéle udržet v dobré kondici. Péče o clip in vlasy není nijak náročná a úplně stačí, když je pravidelně a šetrně rozčešete navlhčeným hřebenem. Šetrné mytí vlasů vlažnou vodou a s vyživujícím šamponem je třeba nejdříve tak po 5 až 6 použitích a nezapomeňte ani na důkladné opláchnutí. Na závěr už jen clip in vlasy necháte volně vysušit. Používání kondicionéru či vyživujících masek na vlasy je možné stejně jako při vašich vlastních vlasech, a pokud investujete do pravých lidských REMY vlasů, můžete bez obav používat i kulmu či žehličku na vlasy.

Napsat komentář