Jsi tady: Domů » Zábava » Airsoft – dopřejte svým teenagerům prázdniny plné zážitků!

Airsoft – dopřejte svým teenagerům prázdniny plné zážitků!

Letní prázdniny ubíhají závratnou rychlostí a první týdny sladkého nicnedělání, dovolených a výletů už mají děti úspěšně za sebou, ale stále je ještě dost času naplánovat dětem spoustu zajímavých prázdninových aktivit, her a výletů, které jim zpříjemní volné dny a zajistí množství nezapomenutelných zážitků a vzpomínek. Koupaliště, jízda na kole či turistika patří už léta k dovolenkovému standardu, ale děti, a zejména teenageři mnohem více ocení netradičnější či dokonce adrenalínovější trávení volného času a právě teenagerský věk kolem 15 let je ideální čas vyzkoušet si i adrenalinové bojové hry jako airsoft či painball, samozřejmě, v doprovodu dospělé osoby. Hra na vojáky je zejména pro chlapce lákavá již od dětství, tak proč si nedopřát s dospívajícím synem právě takový chlapský zážitek?

aisoft

Airsoft je hra, která okouzlila i nežnejší pohlaví.

Airsoft tábory i pro mladší

Jednou z možností přes prázdniny jsou i letní tábory zaměřené na různá témata, např. jezdecké, jazykové, dobrodružné či sportovní nebo umělecké a nechybí ani tzv. airsoft letní tábory, které jsou vhodné i pro děti od 10 až 12 let. Cílem airsoft táborů není jen přímý boj, bojové techniky či airsoftové hry, ale jsou zaměřeny také na základy přežití ve volné přírodě, první pomoc a další aktivity, jako např. orientační lesní běh, různé olympiády, jak se bránit, soutěže a, samozřejmě, nesmí chybět ani pořádný táborák. V takovém letním táboře nouze o zábavu a zážitky zda nová přátelství určitě nebude!

Učí děti a teenagery hrát férově!

Airsoft je hra, a i když jde o bojovou hru, i zde platí pravidla v duchu „FAIR PLAY“, čili hrát vždy a za každou cenu férově a naučit se přiznávat a zvládat i prohru (např. vždy férově přiznat zásah a zvednout zbraň). Airsoft se může hrát individuálně (bojujete sám za sebe), ale i týmově, kdy jste součástí určité skupiny a musíte myslet i na ostatní, nejen za sebe, čili opět platí hrát férově a krýt záda i spoluhráčům.

Airsoft - sport

Bezpečný zážitek, který učí strategii i taktice.

 

Napsat komentář